Členom a čakateľom klubu poskytujeme možnosť skupinového výcviku pod našim vedením. Výcvik prebieha vždy v nedeľu v popoludňajších hodinách. Začiatok stretnutí sa mení v závislosti od aktuálneho ročného obdobia. V prípade nepriaznivého počasia sa výcvik nekoná, o jeho zrušení informujeme najneskôr v daný deň. Bližšie informácie o zmene času, alebo o prípadnom zrušení stretnutia nájdete na úvodnej stránke, na našom fb, alebo na t. čísle 0905 526 261 (Monika Vrančíková) alebo 0908 438 648 (Eva Kundrátová).

Výcvik prebieha v skupinkách, snažíme sa psíkov rozdeliť na začiatočníkov a pokročilých. Nie vždy je to jednoduché, preto je nutné nahlasovať účasť na výcviku vždy vopred – viac v sekcii Nahlasovanie účasti.

Na cvičisku sa zameriavame na cvičenie poslušnosti – základné povely, socializáciu psa (hlavne u šteniatok) a riešením problémového chovania u psov (agresivita, strach atď.). Ale snažíme sa výcvik spestriť aj trénovaním obedience, športovej kynológie, základných prvkov z agility (prekonávanie prekážok) či základnými prvkami z dogdancingu (psie triky). Zároveň medzi jednotlivými cvičeniami majú možnosť psi voľného pohybu, aby sa vybehali a odreagovali :)


Copyright © 2018. All Rights Reserved. EUROCANIS - kynologický klub Slovensko